30 dní na vyzkoušení matrace

Máte strach ze špatného výběru matrace?  V obchodě SpiSladce.cz nemusíte.

Pokud si v našem e-shopu, příp. prodejnách, koupíte matraci a zjistíte, že Vám nevyhovuje, vyměníme Vám ji za matraci jinou.

Při výběru matrace využijte možnosti našeho průvodce Jak vybrat matraci. Tento průvodce vám na základě vašich předchozích zkušeností a požadavků pomůže se zúžením výběru vhodné matrace.

Při výběru matrace je velmi důležité matraci důkladně vyzkoušet, zjistit dojmy, pocity pohodlí. K tomuto účelu máme v naší prodejně v Příbrami připraveny desítky matrací, které přímo zde můžete vyzkoušet.

Pokud byste si i přesto nebyli zcela jisti výběrem matrace, dáváme Vám možnost u nás zakoupenou matraci zkoušet v pohodlí Vašeho domova po dobu až 30 dnů. V této lhůtě můžete matraci vyměnit za jinou ve stejné, příp. vyšší hodnotě. Výměna se nevztahuje na atypický rozměr matrace.

Podmínkou výměny je vrácení původně zakoupené matrace nepoškozeném igelitovém obalu*. Nelze uplatnit tuto bezplatnou výměnu matrace a roštu do 30 dnů na atypické rozměry matrací a roštů.

Přepravu zboží k výměně hradí kupující. Veškeré náležitosti se sjednáním přepravce vyřizuje na vaši žádost Zákaznický servis společnosti SpiSladce.cz.

S postupem a způsobem výměny zboží, stejně tak jako s výběrem nové matrace, Vám ochotně pomůže náš proškolený personál.

V případě, že se chystáte uplatnit vyzkoušení matrace s její možnou výměnou do 30 dnů, kontaktujte náš zákaznický servis, který vám poskytne hygienický obal matrace.V současné epidemiologické situaci s COVID-19 nelze uskutečnit výměnu a testování matrace bez použití hygienického obalu.

*z důvodu nevratného poškození obalu matrace není možné uplatnit bezplatnou výměnu matrace pro vakuově balené typy matrací.

Děkujeme za pochopení

Váš team Spisladce.cz