Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Active A4

  • Výrobce Vegas
  • Záruka 36 měsíců

Vyberte variantu

Matrace lze vyrobit také v atypických rozměrech na 1 cm přesně v ceně za nejbližší vyšší rozměr. Například cena matrace s rozměrem 86x194 cm je stejná jako cena matrace s rozměrem 90x200. Cena matrací s rozměry nad 180x200 se vypočítává procentuálně, za každých 10 cm navíc 5 %.

  • Produkt 80 x 200 cm
  • Dodání 2 - 3 týdny
9 387 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Matrace je velmi praktická. Na jedné straně odbourává tlakové body a velmi dobře se přizpůsobuje konturám těla, na druhé straně její praktické balení, snímatelný a pratelný potah a výška až 22 cm z ní činí nejprodávanější model mezi pěnovými matracemi. Právě kombinace tří různých pěn a jejich kvalit činí tuto matraci tak unikátní. Díky pěnovému materiálu Vegaflex je matrace dostatečně pevná. A naopak paměťová pěna rozkládá váhu spícího člověka a eliminuje jakékoli tlakové body. Studená pěna Vegaflex PRO® doplňuje jednu ze stran matrace o příjemnou jemnost. Matrace disponuje dvěma různými stranami tvrdosti, takže pokud vám jedna strana nevyhovuje, jednoduše si ji otočíte. Matrace je velmi prakticky vakuově zabalená v roli, takže její přeprava je velmi jednoduchá. Navíc po rozbalení je okamžitě jako nová, protože bielastický potah Comfort Streeetch se okamžitě přizpůsobí nové velikosti. Stejně tak i během spánku a otáčení se na matraci se potah okamžitě přizpůsobuje nové poloze. Díky výšce až 22 cm zároveň umožňuje snadné vstávání z postele. Matraci je vhodné položit na pružný a vzdušný rošt.

SLOŽENÍ MATRACE

Jádro matrace tvoří 3 pěnové vrstvy. Uprostřed je použita pevná polyuretanová pěna s výškou 6 cm, hustotou 25 kg/m3 a tvrdostí 4 kPa. Z jedné strany tohoto pěnového jádra je použita studená pěna Vegaflex PRO® s výškou 13 cm, hustotou 30 kg/m3 a tvrdostí 3 kPa. Z druhé strany je použita paměťová pěna Memory Foam s výškou 3 cm, hustotou 50 kg/m3 a tvrdostí 1,5 kPa. Pěnové materiály pro Vegas vyrábí britská společnost Vita. Celé jádro je zabalené do vnitřního potahu Tricover, který usnadňuje snímání vnějšího potahu, a tím zpříjemňuje manipulaci s ním. Vnější potah Comfort Streeetch je vyrobený z bielastické látky, která okamžitě reaguje na změnu polohy těla. Potah je možné sejmout a prát v pračce na 40°C.

Složení

Blok Vegaflex Pro® 1 Pěnový blok VEGAFLEX PRO® – výška 13 cm. Vysoce elastický materiál VEGAFLEX PRO® (hustota 30 kg/m3) vytvořený specialisty VEGAS ve spolupráci s britskou společností Vita. Má optimální poměr elastičnosti, dlouhověkosti a vzdušnosti. Každá část profilovaného bloku plní funkci nezávislých mini pružinek (výrobce VITA, Velká Británie).
Vegaflex® 2 Speciální pěna VEGAFLEX® – výška 6 cm. Pěna s otevřenou buněčnou strukturou, vyvinutá speciálně pro použití v ortopedických matracích (hustota 25 kg/m3). Jádro matrace je vzdušné a elastické (výrobce VITA, Velká Británie).
Viskoelastická doska 3 Viskoelastická deska Memory – 3 cm. Viskoelastický materiál s efektem paměti (hustota 50 kg/m3). Dodává povrchu matrace měkkost, uvolňuje tělo během spánku (výrobce VITA, Velká Británie).
Tricover 4 Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.
Potah 5 Odzipsovatelný potah, který sa snadno čistí. Trikotová látka Comfort Streetch vyrobená společností BODET & HORST (Německo) má příjemný jemný povrch. Potah je tvarově prošitý klimatizační výplní a netkanou texilií.

Technické parametry

Výška (bez potahu) 22 cm
Nosnost 120 kg
Jádro Pěnový blok Vegaflex Pro®
Potah Stressfree - snímatelný, pratelný
Tvrdost 3 - středná (vrchní strana) 4 - středne tvrdá (spodní strana)
Uložení lamelový rošt (nepolohovatelný), laťový rošt, pevná deska
Atypický rozměr Ano
Váha (90 x 200 cm) 16 kg
Záruka na celou matraci 36 měsíců

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty