Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Active A5

  • Výrobce Vegas
  • Záruka 36 měsíců

Vyberte variantu

Matrace lze vyrobit také v atypických rozměrech na 1 cm přesně v ceně za nejbližší vyšší rozměr. Například cena matrace s rozměrem 86x194 cm je stejná jako cena matrace s rozměrem 90x200. Cena matrací s rozměry nad 180x200 se vypočítává procentuálně, za každých 10 cm navíc 5 %.

  • Produkt 80 x 200 cm
  • Dodání 2 - 3 týdny
8 551 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

 

Nízká, lehká a cenově dostupná pěnová sendvičová matrace. To jsou ve zkratce největší výhody modelu A5 z kolekce Vegas Active. Tuto matraci s výškou 16 cm lze použít i jako přistýlku, na kolejích či internátech nebo do sklápěcích postelí. Z jedné strany je použita velmi komfortní paměťová pěna, díky které je ležení na této matraci velmi pohodlné. Matrace je navíc vakuově zabalená v roli, takže manipulace s ní a odvoz z prodejny domů jsou velmi jednoduché.

Pro koho je vhodná matrace Vegas model A5

Pěnová matrace A5 patří mezi měkčí matrace, takže její kvality ocení lidé se sedavým zaměstnáním, starší lidé, případně lidé, kteří milují spánek na měkčím lůžku. Její praktickou stránku zase ocení klienti, kteří vlastní kompaktní byty nebo sklápěcí postele, kde řeší hlavně otázku, jak co nejefektivněji využít daný prostor. Velmi vhodným doplňkem je kromě kvalitního roštu také anatomický polštář, který zvyšuje ortopedický efekt celého lůžka. Pokud patříte mezi lidi, kteří důvěřují moderním syntetickým materiálům, a hledáte praktickou, cenově nenáročnou matraci, model A5 je pro vás dokonalý.

Popis složení modelu A5

Jádro matrace tvoří 2 pěnové vrstvy. Jádro matrace tvoří studená pěna Vegaflex PRO® s výškou 13 cm, hustotou 30 kg/m3 a tvrdostí 3 kPa. Na ní je použita pěna paměťová pěna Memory Foam s výškou 3 cm, hustotou 50 kg/m3 a tvrdostí 1,5 kPa. Pěnové materiály pro Vegas vyrábí britská společnost Vita. Celé jádro je zabalené do vnitřního potahu Tricover, který usnadňuje snímání vnějšího potahu, a tím zpříjemňuje manipulaci s ním. Vnější potah Comfort Streeetch je vyrobený z bielastické látky, která okamžitě reaguje na změnu polohy těla. Potah je možné sejmout a prát v pračce na 40°C.

Proč si vybrat právě model A5

Praktická nízká matrace vhodná na internáty a koleje, do sklápěcích postelí, případně jako přistýlka. Její měkkost ocení hlavně starší lidé nebo lidé se sedavým zaměstnáním. Matraci navíc umíme vyrobit přesně na míru, takže pokud má vaše postel rozměr například 184x195 cm, dodáme vám i takovou matraci, a to dokonce bez příplatku. Vzhledem k tomu, že společnost Vegas nakupuje komponenty k matracím i na Slovensku a v Česku a následně je vyváží v podobě matrací téměř do celého světa, koupí matrace Vegas výrazně podporujete kvalitní slovenskou a českou výrobu. Navíc nezávislá ocenění, která naše společnost pravidelně získává, jsou důkazem a zárukou toho, že váš výběr je garantovaný, vybíráte opravdu u profesionálů a vaše peníze nejsou vyhozeny za neověřené produkty.

Složení

Blok Vegaflex Pro® 1 Pěnový blok VEGAFLEX PRO® – výška 13 cm. Vysoce elastický materiál VEGAFLEX PRO® (hustota 30 kg/m3) vytvořený specialisty VEGAS ve spolupráci s britskou společností Vita. Má optimální poměr elastičnosti, dlouhověkosti a vzdušnosti. (výrobce VITA, Velká Británie).
Viskoelastická doska 3 Viskoelastická deska Memory – 3 cm. Viskoelastický materiál s efektem paměti (hustota 50 kg/m3). Dodává povrchu matrace měkkost, uvolňuje tělo během spánku (výrobce VITA, Velká Británie).
Tricover 4 Moderní technologie balení matrace do nylonové síťky, která se natáhne na matraci a těsně se uzavře na obou koncích. Chrání matraci před předčasným opotřebením, udržuje vrstvy materiálů v matraci pod potahem ve stabilní poloze a prodlužuje její životnost.
Potah 5 Odzipsovatelný potah, který sa snadno čistí. Trikotová látka Comfort Streetch vyrobená společností BODET & HORST (Německo) má příjemný jemný povrch. Potah je tvarově prošitý klimatizační výplní a netkanou texilií.

Technické parametry

Výška (bez potahu) 16 cm
Nosnost 120 kg
Jádro Pěnový blok Vegaflex Pro®
Potah Comfort Streeetch - snímatelný, pratelný
Tvrdost 2 středně měkký
Uložení lamelový rošt (nepolohovatelný), laťový rošt, pevná deska
Atypický rozměr Ano
Váha (90 x 200 cm) 16 kg
Záruka na celou matraci 36 měsíců

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty