Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Exclusive X5 - výprodej

  • Výrobce Vegas
  • Záruka 20 let

Vyberte variantu

Na skladě 1 kus.

Nelze uplatnit registrační slevu!

Potah Premium Jacquard (hedvábí, kašmír).

Cena před slevou 88.990,- Kč

  • Produkt 180 x 200 cm
  • Dodání Skladem
88 990 Kč
48 000 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

O této matraci se dá bez nadsázky říci, že je opravdu "hustá". Podporu Vašemu tělu bude zajišťovat nejvyšší taštičkový blok (systém Ultrapocket X3000 o hustotě 750 pružin na m2) a speciální materiál Latex Pro. Díky tomu se Vám umí ještě lépe přizpůsobit a nenechává to na Vás. Můžete se tedy plně věnovat oblíbenému spánku. Tento model garantuje skutečně královský pocit relaxace a pohody.

SLOŽENÍ MATRACE

Potah
Premium Jacquard (600 g/m2) z hedvábí a kašmírových vláken, který zabezpečuje ideální mikroklima. Zabraňuje přežívání různých roztočů, plísní a má přirozené antibakteriální účinky. Má výborné termoregulační vlastnosti pro příjemný pocit ve všech ročních období. Potah je tvarově prošitý s klimatizační výplní a netkanou textilií. Výrobce ,,MONKS", Belgie.

Latex Pro
Výška 5 cm. Nový druh přírodního latexu, v kterém jsou jedinečné přirozené vlastnosti materiálu mnohonásobně zesílené. Zvýšená hustota a elasticita Latex Pro vytváří osobitý komfort a speciální mikroklima. Výrobce ,,Artilat" (Belgie). Vyrobené v České republice.

Kokosová deska
Kokosová vrstva je z přírodního materiálu vytvořena z lisovaných kokosových vláken, impregnováno latexem. Suroviny se dovážejí ze Srí Lanky. Výrobce „Enkev“ (Holandsko).

Pružinový blok
Exkluzivní a nejvyšší nezávislý pružinový blok systému Ultrapocket X3000 (každá pružina je v samostatné taštičce z netkané textilie, zdokonalené uspořádání pružin ve tvaru včelích plástů, hustota 750 pružin na m2). Záruka činí 20 let. Výrobce „AGRO“ (Německo).

Kokosová deska
Kokosová vrstva je z přírodního materiálu vytvořena z lisovaných kokosových vláken, impregnováno latexem. Suroviny se dovážejí ze Srí Lanky. Výrobce „Enkev“ (Holandsko).

  • Varianta potahu Zima/léto
    Jedna strana matrace je podšitá prošívanou přírodní vlnou z lamy, která má přirozené izolační vlastnosti, o gramáži 500 g/m2. Tím matrace udrží tělesné teplo po dobu spánku, a proto nedochází k podchlazení těla. Naopak v létě matrace příjemně chladí.

Technické parametry

Výška (bez potahu) 36 cm
Nosnost 160 kg
Tvrdost 4/5 + 5/5
Jádro exkluzivní nezávislý pružinový blok systému Ultrapocket X3000 o hustotě 750 pružin na m2
Uložení lamelový rošt, laťový rošt, pevná deska
Atypický rozměr Ano
Potah Premium Jacquard - snímatelný, pratelný
Váha (90 x 200 cm) 27 kg
Záruka na celou matraci 36 měsíců

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty