Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Favorite Nova

  • Výrobce LB Bohemia
  • Záruka 5 let na jádro

Vyberte variantu

  • Produkt 80 x 200 cm
  • Dodání do týdne
5 560 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Komfortní zdravotní matrace zónovaná do 7 anatomických zón.Díky skvělým výsledkům při klinickém testování je označována jako matrace ortopedická u LGA Quality Test GmbH Germany.Matrace se skládá z mikrotaštičkového jádra (500 pružin na m2) prošité Visco pěny v potahu a dvou vrstev kvalitní PUR pěny na obou lehacích plochách.Taštičkové jádro zaručuje skvělou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace a tím i lepší odvod vlhkosti.Zpevněné okraje matrace pro pohodlnější vstávání z lůžka a delší životnost matrace.Potah TED Balance s rozdílným provedením jednotlivých stran: z jedné strany je výplň potahu VISCO pěna o tloušťce 1,5 cm a z druhé strany jsou výplní PES vlákna.Matrace je oboustranná s rozdílnými vlastnostmi obou stran.Matrace se dodává v komprimovaném stavu, což je výhodou při její přepravě a manipula

Matrace dodávané ve stočeném nebo stlačeném stavu se nedoporučuje  používat dříve než 72 hodin po rozbalení. Kompletní obnovení tvarů a rozměrů matrace při pokojové teplotě trvá maximálně 10 dní od vybalení. V zimním období by matrace dodávané výrobcem ve stočeném nebo stlačeném stavu měly být před rozbalením uskladněny při pokojové teplotě po dobu nejméně jednoho dne. Matraci neskladujte ve stočeném nebo stlačeném stavu déle  než  10 dní od data zakoupení.

Technické parametry

Nosnost 120 kg
Výška 20 cm
Tuhost Střední
Jádro Z mikrotaštičkového jádra (500 pružin na m2) prošité Visco pěny v potahu a dvou vrstev kvalitní PUR pěny
Potah Ted Balance
Klinicky testováno Ano
Uložení pevné, polohovací, výklopné rošty

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty