Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Matrace Tempur Prima Medium

  • Výrobce Tempur
  • Záruka 10 let na jádro

Vyberte variantu

  • Produkt 80 x 200 cm
  • Dodání 6 - 8 týdnů
44 490 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Kolekce matrací TEMPUR® Medium má pocit středně tuhé matrace pro dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a oporou. Při pohybu na matraci se materiál rychle vrací do původního tvaru, což zaručí ještě kvalitnější spánek. Speciálně vyvinutý materiál TEMPUR® Advanced sloužící jako vrchní, komfortní vrstva matrace se dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Jde o nejpřizpůsobivější materiál, jaký můžete v matracovém průmyslu najít. Skládá se z miliard ultracitlivých buněk, které absorbují veškerý váš pohyb podle tvaru a hmotnosti a zároveň reagují na vaši tělesnou teplotu. Dají vám tak oporu, kterou potřebujete, bez jakéhokoliv protitlaku, jenž by vás v noci nutil se otáčet. S materiálem TEMPUR® Advanced si naplno užijete kvalitní a zdravý spánek. Ultra měkký potah QuickRefresh™ je snímatelný a pratelný, takže je velmi snadné udržet celou postel svěží a čistou. Matrace je také dostupná ve variantě SmartCool™ pro příjemný pocit každou noc. Technologie SmartCool™ udržuje potah chladivý na dotek a odvádí přebytečné teplo. Celý potah matrací Medium je vyroben ze 100% recyklovatelných vláken s certifikátem OEKO-TEX® Made in Green, což je certifikát, který zaručuje, že byly testovány na škodlivé látky a vyrobeny v ekologicky šetrných zařízeních.

Matrace Prima® Medium je jádrem totožná s matrací Pro® Medium, rozdíl je pouze v potahu. Ten je pro vyprání nutné sundat z matrace celý a kvůli obtížnosti celkové váhy je tato verze o něco levnější.

NOVÁ TECHNOLOGIE PĚNY TEMPUR®:

TEMPUR® je opět průkopníkem, protože jako první použili kapalný CO2 pro jejich viskoelastické pěny s velmi vysokou hustotou. Díky tomuto inovativnímu způsobu zpracování CO2 vyrobili hned 2 nové materiály:

TEMPUR® Advanced

Material TEMPUR® Advanced Material je nový prémiový materiál. Tento materiál je nejpřizpůsobivější, jaký kdy tato společnost vyrobila. Poskytuje o neuvěřitelných 20% větší tlakovou úlevu než původní materiál TEMPUR®. TEMPUR® Advanced Material absorbuje více pohybu a přizpůsobuje se lépe než kdykoliv předtím. Tento materiál je vrchní, komfortní vrstvou v nových řadách PRO A PRIMA.

TEMPUR Adapt Material™

Úžasná technologie přizpůsobení těla, uvolnění tlaku a pohlcování pohybu, kterou je TEMPUR® známý, je nyní ještě odolnější a dlouhodobější. TEMPUR Adapt Material™ se přizpůsobí vašemu přesnému tvaru a poskytuje kompletní a nepřetržitou podporu, která vydrží. Tento materiál slouží jako podpůrná vrstva v matracích PRO a PRIMA.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Měkčí varianta materiálu TEMPUR®
  • Snímatelný a pratelný potah na 60°C
  • Měkčí pocit materace s dostatečnou oporou
  • Potah s antialergenními vlastnostmi

 

Technické parametry

Výška 21 cm
Nosnost 150 kg
Jádro 3 cm zdokonalený materiál TEMPUR® Advanced, 5 cm přizpůsobivý materiál TEMPUR Adapt®, 13 cm odolná základna TEMPUR DuraBase™
Potah snímatelný a pratelný do 60°C
Tuhost střední
Atypický rozměr ano
Uložení pevný nebo polohovací lamelový rošt

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty