Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Matrace Tempur Pro Plus Firm

  • Výrobce Tempur
  • Záruka 10 let na jádro

Vyberte variantu

  • Produkt 80 x 200 cm
  • Dodání 6 - 8 týdnů
57 490 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Kolekce matrací TEMPUR® Firm představuje řešení pro všechny, kteří chtějí spát kvalitně, ale materiál TEMPUR® jim přišel příliš měkký. Matrace byly navrženy pro ty, kteří chtějí od své matrace vyšší tuhost, stabilní oporu a zároveň chtějí mít zachovány všechny výhody materiálu TEMPUR®. Jedná se o revoluční pěnu, která se pod vlivem naší teploty dokonale přizpůsobí tvaru těla a zajišťuje hluboký a pohodlný spánek. Matrace TEMPUR® Firm je k dispozici ve 3 výškách. Ultra měkký potah QuickRefresh™ je snímatelný a pratelný, takže je velmi snadné udržet celou postel svěží a čistou. Matrace je také dostupná ve variantě SmartCool™ pro příjemný pocit každou noc. Technologie SmartCool™ udržuje potah chladivý na dotek a odvádí přebytečné teplo. Celý potah matrací Medium je vyroben ze 100% recyklovatelných vláken s certifikátem OEKO-TEX® Made in Green, což je certifikát, který zaručuje, že produkty byly testovány na škodlivé látky a vyrobeny v ekologicky šetrných zařízeních.

Matrace Pro® Plus Firm představuje rovnováhu mezi tvrdostí a oporou. Díky zvýšené komfortní vrstvě získáte ideální vyváženost pohodlí a opory, navíc dojde k dokonalému zmírnění tlakových bodů, které vás v noci nutí se převalovat a vy tak budete moct nerušeně spát. Matrace nereaguje pouze na vaši tělesnou hmotnost, ale také teplotu. Ustoupí vám proto tam, kde chcete a podepře vás tam, kde potřebujete. Velmi užitečným pomocníkem je její potah QuickRefresh™, který snadno odepnete zipem a vyperete až na 60 °C, což zaručí svěží a čisté lůžko.

 

NOVÁ TECHNOLOGIE PĚNY TEMPUR®:

 

TEMPUR® je opět průkopníkem, protože jako první použili kapalný CO2 pro jejich viskoelastické pěny s velmi vysokou hustotou. Díky tomuto inovativnímu způsobu zpracování CO2 vyrobili hned 2 nové materiály:

TEMPUR® Advanced

Material TEMPUR® Advanced Material je nový prémiový materiál. Tento materiál je nejpřizpůsobivější, jaký kdy tato společnost vyrobila. Poskytuje o neuvěřitelných 20% větší tlakovou úlevu než původní materiál TEMPUR®. TEMPUR® Advanced Material absorbuje více pohybu a přizpůsobuje se lépe než kdykoliv předtím. Tento materiál je vrchní, komfortní vrstvou v nových řadách PRO A PRIMA.

TEMPUR Adapt Material™

Úžasná technologie přizpůsobení těla, uvolnění tlaku a pohlcování pohybu, kterou je TEMPUR® známý, je nyní ještě odolnější a dlouhodobější. TEMPUR Adapt Material™ se přizpůsobí vašemu přesnému tvaru a poskytuje kompletní a nepřetržitou podporu, která vydrží. Tento materiál slouží jako podpůrná vrstva v matracích PRO a PRIMA.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI 

  •  Vyšší tuhost a pevná opora
  •  Snímatelný a pratelný potah na 60 °C (verze SmartCool™ pouze na 40 °C)
  •  Potah s antialergenními vlastnostmi
  •  Nejvyšší tuhost matrací TEMPUR®

 

 

 

Technické parametry

Výška 25 cm
Nosnost 150 kg
Jádro 5 cm zdokonalený materiál TEMPUR® Advanced, 5 cm přizpůsobivý materiál TEMPUR Adapt®15 cm odolná základna TEMPUR DuraBase™
Potah snímatelný a pratelný do 60°C
Tuhost tvrdá
Atypický rozměr ano
Uložení pevný nebo polohovací lamelový rošt

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty