Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Matrace Tempur Pro pLus Medium Firm

  • Výrobce Tempur
  • Záruka 10 let na jádro

Vyberte variantu

  • Produkt 80 x 200 cm
  • Dodání 6 - 8 týdnů
57 490 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Kolekce matrací TEMPUR® Medium Firm jsou navržené jako středně tvrdé matrace s extra rychlým přizpůsobením a velmi pevnou oporou. Jde o pevnější pocit, který však využívá veškerých výhod materiálu TEMPUR®. Dokáže zmírnit tlak a díky jeho citlivosti na teplotu se zformuje přesně podle tvaru vašeho těla, díky čemuž si naplno užijete kvalitní a zdravý spánek. Matrace TEMPUR® Medium Firm vytváří lehce pružinový efekt s dostatečnou komfortní vrstvou materiálu TEMPUR®, která zredukuje tlakové body, které mohou v noci vést k nutnosti se převalovat a otáčet. Ultra měkký potah QuickRefresh™ je snímatelný a pratelný, takže je velmi snadné udržet celou postel svěží a čistou. Matrace je také dostupná ve variantě SmartCool™ pro příjemný pocit každou noc. Technologie SmartCool™ udržuje potah chladivý na dotek a odvádí přebytečné teplo. Celý potah matrací Medium je vyroben ze 100% recyklovatelných vláken s certifikátem OEKO-TEX® Made in Green, což je certifikát, který zaručuje, že produkty byly testovány na škodlivé látky a vyrobeny v ekologicky šetrných zařízeních.

Matrace Pro® Plus Medium Firm se vyznačuje jedinečným komfortem a unikátní oporou. Vysoká vrstva materiálu TEMPUR® zmírňuje tlakové body vedoucí k převalování v posteli. Navíc reaguje na teplotu a hmotnost vašeho těla, díky čemuž si naplno užijete kvalitní a zdravý spánek. Ultra měkký potah QuickRefresh™ je snímatelný a pratelný, díky čemuž je velmi snadné lůžko udržet stále svěží a čisté.

NOVÁ TECHNOLOGIE PĚNY TEMPUR®:

TEMPUR® je opět průkopníkem, protože jako první použili kapalný CO2 pro jejich viskoelastické pěny s velmi vysokou hustotou. Díky tomuto inovativnímu způsobu zpracování CO2 vyrobili hned 2 nové materiály:

TEMPUR® Advanced

Material TEMPUR® Advanced Material je nový prémiový materiál. Tento materiál je nejpřizpůsobivější, jaký kdy tato společnost vyrobila. Poskytuje o neuvěřitelných 20% větší tlakovou úlevu než původní materiál TEMPUR®. TEMPUR® Advanced Material absorbuje více pohybu a přizpůsobuje se lépe než kdykoliv předtím. Tento materiál je vrchní, komfortní vrstvou v nových řadách PRO A PRIMA.

TEMPUR Adapt Material™

Úžasná technologie přizpůsobení těla, uvolnění tlaku a pohlcování pohybu, kterou je TEMPUR® známý, je nyní ještě odolnější a dlouhodobější. TEMPUR Adapt Material™ se přizpůsobí vašemu přesnému tvaru a poskytuje kompletní a nepřetržitou podporu, která vydrží. Tento materiál slouží jako podpůrná vrstva v matracích PRO a PRIMA.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI 

  • Matrace je hypoalergenní 
  • Snímatelný a pratelný potah na 60 °C (verze SmartCool™ pouze na 40 °C)
  • Středně tvrdá matrace, která vytváří pružinový efekt 
  • Dokonale přizpůsobivý a bezkonkurenční materiál TEMPUR®

 

 

 

Technické parametry

Výška 25 cm
Nosnost 150 kg
Jádro 5 cm zdokonalený materiál TEMPUR® Advanced, 5 cm přizpůsobivý materiál TEMPUR Adapt®,7 ,5 cm odolná základna TEMPUR DuraBase™, 7,5 cm odolná základna TEMPUR DuraBase™
Potah snímatelný a pratelný do 60°C
Tuhost středně tvrdá
Atypický rozměr ano
Uložení pevný nebo polohovací lamelový rošt

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty