Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Matrace Tempur Pro Soft

  • Výrobce Tempur
  • Záruka 10 let na jádro

Vyberte variantu

  • Produkt 80 x 200 cm
  • Dodání 6 - 8 týdnů
49 990 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Kolekce matrací TEMPUR® Soft je navržená pro ty, kteří preferují měkčí pocit matrace, ale zároveň požadují dostatečnou oporu. Velmi rychle reaguje na teplotu a váhu vašeho těla pro pocit okamžitého uvolnění. Otevřená struktura buněk byla důkladně testována, a i přes svou měkkost její životnost odolá každodennímu namáhání. Každou noc si tak můžete připadat, jako byste spali na obláčku. Matrace obsahují miliardy ultracitlivých buněk, které se přesně přizpůsobí vaší hmotnosti, tvaru a teplotě. Ultra měkký potah QuickRefresh™ je pratelný, takže je velmi snadné udržet celou postel svěží a čistou. Matrace je také dostupná ve variantě SmartCool™ pro příjemný pocit každou noc. Technologie SmartCool™ udržuje potah chladivý na dotek a odvádí přebytečné teplo. Celý potah matrací Soft je vyroben ze 100% recyklovatelných vláken s certifikátem OEKO-TEX® Made in Green, což je certifikát, který zaručuje, že byly testovány na škodlivé látky a vyrobeny v ekologicky šetrných zařízeních.

Matrace Pro® Soft v sobě ukrývá zdokonalený materiál TEMPUR® Advanced, který v této kolekci působí velmi měkkým a rychle přizpůsobivým dojmem. Ihned vás obklopí, takže si budete připadat, jako byste leželi na obláčku. Potah QuickRefresh™ lza snadno odejmout zpem a vyprat.

NOVÁ TECHNOLOGIE PĚNY TEMPUR®:

TEMPUR® je opět průkopníkem, protože jako první použili kapalný CO2 pro jejich viskoelastické pěny s velmi vysokou hustotou. Díky tomuto inovativnímu způsobu zpracování CO2 vyrobili hned 2 nové materiály:

TEMPUR® Advanced

Material TEMPUR® Advanced Material je nový prémiový materiál. Tento materiál je nejpřizpůsobivější, jaký kdy tato společnost vyrobila. Poskytuje o neuvěřitelných 20% větší tlakovou úlevu než původní materiál TEMPUR®. TEMPUR® Advanced Material absorbuje více pohybu a přizpůsobuje se lépe než kdykoliv předtím. Tento materiál je vrchní, komfortní vrstvou v nových řadách PRO A PRIMA.

TEMPUR Adapt Material™

Úžasná technologie přizpůsobení těla, uvolnění tlaku a pohlcování pohybu, kterou je TEMPUR® známý, je nyní ještě odolnější a dlouhodobější. TEMPUR Adapt Material™ se přizpůsobí vašemu přesnému tvaru a poskytuje kompletní a nepřetržitou podporu, která vydrží. Tento materiál slouží jako podpůrná vrstva v matracích PRO a PRIMA.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

  • Měkčí varianta materiálu TEMPUR®
  • Snímatelný a pratelný potah na 60°C
  • Měkčí pocit matrace s dostatečnou oporou
  • Potah s antialergenními vlastnostmi

 

Technické parametry

Výška 21 cm
Nosnost 150 kg
Jádro 3 cm zdokonalený materiál TEMPUR® Advanced, 5 cm přizpůsobivý materiál TEMPUR Adapt®, 6,5 cm odolná základna TEMPUR DuraBase™, 6,5 cm odolná základna TEMPUR DuraBase™
Potah snímatelný a pratelný do 60°C
Tuhost měkčí
Atypický rozměr ano
Uložení pevný nebo polohovací lamelový rošt

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty