Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Matrace

Vysoká technologie na místo pro spaní. Koncept série Curem se opírá o technologie letů do vesmíru. Speciální pěna Curemfoam TM má jedinečné odlehčující vlastnosti umožňující hluboký a klidný spánek, proto pomáhá předcházet a případně i mírnit pohybové, svalové a kloubní bolesti. Jako celosvětový výrobce matrací Hilding Anders zaručujeme, že naše kvalita je výborná a je ověřená mezinárodním dohlížecím úřadem.

Vysoce luxusní matrace

Matrace Curem vznikají speciální technologií nástřiku pěny. Tento nový způsob výroby vysokoobjemových viscoelastických pěn pomáhá navozovat Vašemu tělu velice příjemný pocit “stavu bez tíže“. Kombinací různých tuhostí pěn CuremfoamTM docilujeme maximální stability páteře při všech režimech spánku (na zádech, na boku …) i při pouhé relaxaci. Všechny zóny matrace efektivně vyrovnávají tlak vyvolávaný jednotlivými partiemi lidského těla.

Kombinací těchto dvou technik (viscoelastická pěna, komfortní zóny) nabízejí matrace značky Curem skutečný odpočinek pro Vaše tělo i Vaši mysl.

Bio Mat – AMETHYST – Teplo a zdraví letní pláže u Vás doma…

Unikátní systém fungování podložky Bio Mat Amethyst dodává našemu tělu anionty a dlouhovlnné infračervené záření (8 až 12 mikronů) prostřednictvím silného přírodního vodiče – krystalů ametystu.
Toto záření má schopnost proniknout až do hloubky 15 cm. Vznikající vibrace v těle stimuluje produkci tepla v buňkách. Tělo reaguje na zvýšenou teplotu rozšířením cév a tím zrychlením krevního oběhu bez zátěže svalstva, což vede k prokrvení svalů, šlach a orgánů. Tím dochází k postupnému a nenásilnému prohřívání organismu zevnitř. Zrychlený krevní oběh v kombinaci se zlepšenou funkcí buněk díky přísunu aniontů přispívá k posílení imunitního systému, vítané úlevě od bolesti a zlepšení metabolického procesu v buňkách, zvláště pak při vylučování toxinů a odpadu z těla.
Bio Mat je možno použít samostatně pro zlepšení krevního oběhu a zvýšení tělesné teploty pacientů, ležících na lůžku po operacích, úrazech či ochrnutí, nebo jako doplněk jakékoliv další terapie. Bio Mat je vhodný pro použití v ordinaci (našel již uplatnění například v ordinaci sportovní medicíny), nemocnici či jako domácí preventivní terapie infračerveným zářením.

  • infračervené dlouhovlnné záření = prospěšné přírodní záření (to nejlepší ze slunce), odvod škodlivin z těla, prokrvení, roztažení cév
  • ametyst (polodrahokam) = silný přírodní vodič, sám o sobě navozuje pocit pohody
  • záporné ionty = základní přírodní energie (čistota vzduchu)
  • nezaměňujte s obyčejnými zahřívacími podložkami (dečkami). Nebojte se zeptat! (www.curem.cz – sekce „poradíme“)
  • Záruka až 10 let*


(* Regresivní záruka až 10 let na jádro matrace. Od 0 - 5 let má zákazník právo na plnou úhradu. Od 5 – 10 let bude úhrada krácena o 20% každý rok. Tato záruka se nevztahuje na elektronické součásti a ovládání podložky u matrací Curem Life & Energy C 10 000 a C 14 000 (záruka na podložku je regresivní, až 10 let, avšak na elektronické součásti a ovládání podložky je záruka 3 roky).

Nastavení filtrů

Rozměry

Cena

0
10