Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Matrace

Už více než 50 let poskytují matrace Magniflex komfortní a zdravý spánek dospělým i dětem. Společnost Magniflex je světovým lídrem v oblasti zdravotních matrací nebo polštářů. Své výrobky pro zdravý spánek neustále zlepšuje a vyvíjí vlastní patentované materiály. Kvalitu Magniflex matrací jen podtrhuje řada uznávaných mezinárodních certifikátů i prodloužená záruka 12 let.

Matrace Magniflex

Kvalitní odpočinek posiluje mysl – a odborníci, kteří Magniflex matrace vyvíjí, mají toto tvrzení stále na paměti. Společnost Magniflex se neustále věnuje výzkumu a vývoji nových materiálů i matrací, které poskytují ještě vyšší komfort spánku a ozdravují tělo i ducha.

TOP produkty společnosti Magniflex

Mezi nejprodávanější produkty společnosti Magniflex patří matrace Toscana, nyní ve peciální akci Toscana s polštářem zdarma, matrace Magnistretch 9, nyní opět ve speciální akci Magnistretch 9 s polštářem zdarma. Dále mezi velmi oblíbené produkty patří matrace Comfort Dual 10, případně v akční kombinaci Comfort Dual s polštářem zdarma. Mez exkluzivní produkty pak patří zcela jistě matrace Armonia Memoform Dual nebo akční kombinace matrace Armonia Memoform Dual s polštářem a prostěradlem zdarma.

 

Výhody Magniflex Matrací

  • Vývoj vlastních patentovaných materiálů
  • Využívání ověřených materiálů a zdrojů
  • Vysoká ekologická a zdravotní nezávadnost
  • Vlastní výzkum a inovace produktů
  • Uznávané mezinárodní certifikáty

Matrace Magniflex – dárek zdarma

Kvalitní matrace nutně neznamená přemrštěnou cenu. Dárek k matraci Magniflex vás vždy potěší, proto je pro vás pravidelně připravujeme. Sledujte nabídky našeho internetového obchodu s matracemi a pořiďte si jedinečné výrobky za nízkou cenu. Veškeré matrace společnosti Magniflex můžete zakoupit v našem obchodě Spisladce.cz s dárkem zdarma.

Magniflex – akce na matrace

Jsou to právě pravidelné Magniflex akce, v nichž můžete získat jedinečné slevy na matrace. Akce na matrace značky Magniflex vám umožňují nakoupit kvalitu za jedinečnou cenu.

Magnistretch – unikátní systém regenerace páteře

Spisladce.cz představuje unikátní systém rehabilitace a regenerace páteře ve vtřech produktových řadách - Magnistrech 9, Magnistretch 10 a Magnistretch 12 v akčních kombinacích s polštářem zdarma.

Nastavení filtrů

Rozměry

Cena

0
10