Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Matrace

Rčení „co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš“ lze vztáhnout i na kvalitní spánek. Dopřejte svým potomkům zdravý odpočinek na matracích Scarlett. Tyto exkluzivní dětské matrace patří k jedničkám na českém trhu a jsou zárukou kvality.

Matrace Scarlett

Scarlett matrace jsou vyrobené z kvalitního materiálu. Konkrétně se jedná o tepelně upravená kokosová vlákna kombinovaná s PUR pěnou. Tepelná technologie používaná při výrobě odstraňuje roztoče, bakterie i parazity. Matrace Scarlett jsou vysoce zdravotně nezávadné. Současně je i potah matrací tvořen z prvotřídních materiálů. Scarlett matrace jako celek tak poskytují dítěti zdravý spánek a napomáhají i jeho řádnému vývoji.

Výhody matrací Scarlett

Jedinečná technologie výroby

Kvalitní a prověřený materiál

Vysoká zdravotní nezávadnost

Ekologické a prověřené matrace

Zajišťují zdravý a hodnotný spánek

Scarlett – akce na matrace

Pravidelné akce na matrace Scarlett jsou jedinečnou příležitostí, jak vašemu dítěti zajistit kvalitní podmínky pro hodnotný spánek. Je to právě zdravý spánek, který napomáhá bezproblémovému vývoji dítěte.

Matrace Scarlett – sleva

Slevy na matrace Scarlett, které pro vás pravidelně připravujeme, vám umožňují nakoupit prvotřídní dětské matrace za nízké ceny. Dopřejte svým potomků jedinečnou kvalitu a naučte je zdravě spát.

Nastavení filtrů

Rozměry

Cena

0
10