Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Orthopedic hard

  • Výrobce LB Bohemia
  • Záruka 5 let

Vyberte variantu

varianta tvrdá s topperem Orhopedic Xdura®

  • Produkt 80 x 200 cm
  • Dodání 2 - 3 týdny
24 810 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Multizónová klinicky testovaná zdravotní matrace je tvořena zpevněným rámem a 126 samostatnými kostkami různých tuhostí ze speciálních pěn umožňujících vytvořit si matraci na míru. Každou buňku si lehce můžete otočit, čímž získáváte další tuhost celé matrace. Buňky jsou vsazeny do speciální mřížky, díky čemuž je matrace maximálně prodyšná, pevná a zabraňuje zadržování vlhkosti, což je nezbytné pro zdravý spánek. Rám matrace se zpevněnými bočnicemi nabízí ideální podporu při vstávání či ulehání do lůžka. Výška jádra matrace s podložkou je 25 cm.
Matrace získala ocenění na zdravotnickém veletrhu GRAND PRIX PRAGOMEDICA, cenu veletrhu NÁBYTOK A BÝVANIE v Nitře, 2x na veletrhu MODDOM a také na veletrhu FOR FURNITURE v Praze.
Složení matrace – varianta  měkká s topperem Orhopedic memory. Jádro topperu je složeno ze dvou desek o celkové výšce 6 cm. Spodní deska z bílé VISCO pěny vysoké objemové hmotnosti o výšce 2 cm a horní VISCO deska s chladícím efektem o výšce 4 cm .Jádro matrace je z PUR pěny s buňkami z HR pěn, výška 19cm.
Složení matrace – varianta tvrdá s topperem Orhopedic Xdura®. Jádro topperu je složeno ze dvou desek o výšce 6 cm. Spodní deska je z unikátní pěny Xdura® o výšce 3 cm a horní deska z latexu o výšce 3 cm, která je po celém povrchu perforována. Jádro matrace je z PUR pěny s buňkami z HR pěn, výška 19cm.Snímatelný a pratelný luxusní potah Smartflex.

Technické parametry

Nosnost 140 kg
Výška 27 cm
Tuhost Měkká, tvrdá
Jádro PUR pěna s buňkami z HR pěn
Potah Smartflex snímatelný a pratelný
Uložení Pevné, polohovací, výklopné, motorové rošty
Klinicky testováno Ano

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty