Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Polštář LeRoy® Dacron®

  • Výrobce LeRoy
  • Záruka 2 roky

Vyberte variantu

Nelze uplatnit registrační sleva !

  • Produkt 70x90 cm
  • Dodání do týdne
999 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás

Základní informace

Luxusní polštář Dacron® 95° je vyroben ze značkového vlákna Dacron® (polyesterové mikrovlákno se zvětšeným povrchem, které při doteku připomíná prachové peří). Tvarovaná vlákna Dacron® mají vysokou tvarovou stálost, zvýšenou schopnost odpařování, vyšší tepelnou izolaci a jsou příjemnější na dotek.

Značkové vlákno Dacron® je načechrané, nesléhavé vlákno, lehké jako prachové peří

Výplň je tvořena z tisíce Dacron®  chomáčků stočených vláken, které byly navrženy tak, aby odolaly žmolkovatění a mačkání, čímž si polštář zachovává svůj tvar po velmi dlouho dobu, ideálně se přizpůsobí tvaru vaší hlavy, krku a vašim pohybům a tím dosahují správného stupně podpory po celou noc.

Kvalita - každý ložní produkt, který je naplněn značkovým vláknem Dacron® má své číselné označení uvedené na nášivce. Toto licenční číslo osvědčuje, že výrobek byl vyroben s licencí a splňuje veškeré přísné kvalitativní parametry značkového vlákna dacron.  

Vlákno Dacron® představuje celosvětovou špičku v kvalitě vlákna s možností opakovaného praní na 95°C, což zaručuje nejvyšší hygienický standard (výrobce Advansa dříve DuPont - celosvětová jednička ve výrobě nejkvalitnějších dutých vláken, je zárukou nejvyšší kvality výrobku).

Atestovaná zdravotní nezávadnost/protialergický

Technické parametry

Rozměr 70x90 cm (ZIP, 1000 g)
Materiál 100% polyester
Výplň 100% polyester (vlákna Dacron®)

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty