Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Topper Adry Cool

  • Výrobce LB Bohemia
  • Záruka 2 roky

Vyberte variantu

  • Produkt 90 x 200 cm
  • Dodání do týdne
2 500 Kč
2 125 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Horní vrstva Topperu Adry Cool je z paměťové pěny, která je napuštěna chladivým gelem, který vytváří ideální klima pro komfortní spánek a zároveň odlehčuje tlak na klouby v bedrech a ramenou. Jádro topperu je složeno ze dvou vrstev pěn. Horní vrstva z VISCO pěny s chladivým gelem. Druhá vrstva je z podpůrné PUR pěny. Obě vrstvy jsou perforovány pro dobrou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti. Snímatelný a pratelný potah Adry Cool se všitou 3D mřížkou, která zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu a odvod vlhkosti z jádra topperu je pratelný na 30°C. Topper je dokonalý společník pro Váš kvalitní spánek.

Topper e se dodává v komprimovaném stavu, což je výhodou při její přepravě a manipulaci.

Toppery dodávané ve stočeném nebo stlačeném stavu se nedoporučuje  používat dříve než 72 hodin po rozbalení. Kompletní obnovení tvarů a rozměrů topperů při pokojové teplotě trvá maximálně 10 dní od vybalení. V zimním období by matrace dodávané výrobcem ve stočeném nebo stlačeném stavu měly být před rozbalením uskladněny při pokojové teplotě po dobu nejméně jednoho dne. Topper neskladujte ve stočeném nebo stlačeném stavu déle  než  10 dní od data zakoupení.

 

Technické parametry

Výška 6 cm
Jádro Visco pěna s chladivým gelem, PUR pěna
Potah Adry Cool , snímatelný a pratelný na 30°C
Atypický rozměr Ne

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty