Sleva 10% na první nákup
Registrujte se a získejte slevu 10% na veškerý sortiment.
Registrace

Universo

  • Výrobce PerDormire
  • Záruka 6 let na jádro

Vyberte variantu

  • Produkt 90 x 200 cm
  • Dodání 2 - 3 týdny
19 590 Kč s DPH
+
-
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás
Nákup bez peněz? Kalkulačka splátek

Základní informace

Pokud preferujete tužší pocit při ležení, ale rádi byste měli na výběr ze dvou různých pocitů, bude pro vás matrace Universo to pravé. Matrace ve svém jádru obsahuje studenou pěnu ve dvou různých hustotách, které zajistí dva různé pocity tuhosti, pokud vám tedy jedna z nich nevyhovuje, popř. váš partner preferuje jinačí tuhost než vy, stačí matraci otočit a máte vyřešeno.

Snímatelný potah, který lze kdykoliv vyprat, obsahuje stříbro, které má antibakteriální vlastnosti pro hygienicky čisté prostředí pro váš spánek. Komfortní výška 26 cm ušetří také vaše kolena při vstávání z matrace.

Extra Soft pěna v potahu dělá matraci příjemnější a zároveň ji jemně změkčuje, skvěle se také přizpůsobí všem křivkám vašeho těla pro ničím nerušený odpočinek.

Tužší pocit matrace vám bude oporou a napomůže správné poloze páteře i při spaní na boku.

Velmi tvrdá matrace doporučujeme především zákazníkům vyšších váhových kategorií. Váha se rozloží po celé délce a vy budete moci pohledně vstát z postele. Pokud však preferujete velmi tvrdý pocit při ležení, chybu neuděláte. Při spánku na zádech vám poskytne dostatečnou podporu.

Extra Soft Pěna

Má vynikající technické vlastnosti a jedná se o materiál, který je vhodný pro zákazníky vyhledávající spíše měkký pocit. Navíc se dokonale přizpůsobí každé křivce těla.

Studená pěna

Oproti PUR pěně mají matrace ze studené pěny výrazně větší póry a jsou tak prodyšnější a lépe odvádí teplo. Omezí tak výskyt roztočů a plísní a vy budete lépe, a především zdravěji spát. Charakteristickou vlastností je především dlouhá živnost a tvarová stálost.

Technické parametry

Výška matrace 26 cm
Nosnost 150 kg
Jádro 11 cm studená pěna, 11 cm studená pěna
Potah snímatelný, 2 cm Extra soft pěna (98 % duté vlákno, 1 % stříbro, 1 % bavlna)
Tuhost 4/5
Uložení Perforovaná deska, pevný nebo polohovací lamelový rošt

Vložit komentář

Váš komentář byl úspěšně odeslán

Nyní jej schválí a případně zodpoví náš prodejce. S odpovědí vás budeme kontaktovat emailem.

Políčka označená * jsou povinná a je nutné je vyplnit. Email a telefon prosím vyplňte, abychom vás mohli s odpovědí kontaktovat.

Související produkty